deenpl
Wrocław
Wrocław
(+48) 606 361 974 Pon - Pt 08:00 - 16:00 ul. Wyścigowa 56 C/25, 53-012 Wrocław, Polska
69 projektów
12 krajów
8 wyróżnień

Nasza oferta

Nasza oferta

Od lat specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji konstrukcji budowlanych i inżynierskich w zakresie budownictwa przemysłowego i specjalistycznego.

Nasza oferta zawiera:

 • koncepcje wielobranżowe
 • projekty budowlane
 • projekty warsztatowe, wykonawcze w systemach:
  • Bocad,
  • Tekla,
  • Allplan Engineering
 • projekty warsztatowe obudowy
 • opracowania technologiczne i instalacje specjalistyczne dla przemysłu
 • inwentaryzacje
 • inne opracowania wykraczające poza rutynowy zakres dokumentacji obiektu budowlanego
 • opinie i ekspertyzy techniczne
 • realizacje konstrukcji

Starając się spełniać rosnące wymagania naszych Klientów nasi doświadczeni projektanci do obliczeń używają specjalistyczne licencjonowane oprogramowanie tj.: Robot, Idea StatiCa.

Do projektowania konstrukcji wykorzystujemy program Bocad, Tekla, Allplan Engineering, dzięki możliwości tworzenia trójwymiarowego modelu konstrukcji możemy sprostać wszelkim wymaganiom inwestorów.

Obszerne biblioteki gotowych profili oraz makr konstrukcyjnych pozwalają zdecydowanie szybciej niż ma to miejsce z wykorzystaniem tradycyjnych systemów 2D opracować kompletną dokumentację warsztatową.

Systemy te umożliwiają przygotowanie danych do sterowania maszynami NC w oparciu o standard NCDSTV lub dxf-2D.

BIM

Na co dzień używamy nowoczesnego oprogramowania, dzięki temu jesteśmy lepszymi budowniczymi.

Używamy modelu BIM oraz narzędzi do przechwytywania i koordynowania wszystkich informacji o projekcie w celu wydajnego, najwyższej jakości budowania.

Zaawansowana technologia projektowania, modelowanie 3D, wizualny rendering, a także wirtualne spacery, pozwalają nam na wychwycenie kolizji w różnych etapach projektu.

Zastosowanie tych programów daje nam i Państwu przejrzystość działań i szereg informacji pomocnych we każdej fazie planowania, a wizualizacja projektu kieruje do przemyślanych decyzji i skraca czas w przy ich podejmowaniu.

Usługi przedprojektowe

Zanim rozpoczniemy projektowanie konstrukcji, niezwykle ważne są pierwsze spotkania. Zaangażowanie w nie obydwu stron, w tym wczesnym etapie, zawsze przynosi pozytywny rezultat.

Stworzony projekt koncepcyjny i jego dokładna analiza sprawia, że ostateczny wynik budowy zakończony jest sukcesem.

Działamy tak, by Twoja inwestycja maiła zrównoważone koszty, realny harmonogram i w rezultacie sprostała Twoim oczekiwaniom.

Prefabrykacja

Wychodząc naprzeciw Tobie, proponujemy prefabrykację, która zmniejszy do minimum całkowity czas realizacji, zachowa jakość na najwyższym poziomie , zredukuje maksymalnie straty, obniży koszt montażu i zapewni bezpieczeństwo.

Kierownictwo budowy

Jako nasz klient, otrzymasz nie tylko kompletną dokumentację projektową, ale także pełną profesjonalną obsługę przy wykonaniu i prowadzeniu budowy.

W trakcie trwania współpracy będziemy Twoim wsparciem w zakresie optymalizacji kosztów materiałowych i nakładów pracy. System Lin od dawna jest obecny w naszej organizacji.

Dzięki temu wiesz, że projekty u nas wykonane są bezpieczne, solidne i optymalnie wykonane. Nasze propozycje rozwiązań są za zawsze dostosowane indywidualnie do Twoich celów i w 100 procentach spójne z całym przedsięwzięciem.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz stosowaniu innowacyjnych rozwiązań budowlanych, ERA projekt jest w stanie zapewnić najlepszą obsługę budowy od początku projektu do jego zakończenia.

Technologia

Nowoczesne technologie dzisiaj to krok w przyszłość.

Bez względu na to, jak bardzo będą one zaawansowane, nasi inżynierowie w pełni zaspokoją Twoje oczekiwania.

Nasza wiedza specjalistyczna w zakresie wszelkich instalacji (systemów bezpieczeństwa, przeciwpożarowych, elektrycznych, sanitarnych, mechaniki, automatyki i innych systemów) nie pozwoli, by w czasie powstawania Twojego planu coś zostało pominięte.

Solidność

Dzięki naszej wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze, cieszymy się niesłabnącym zaufaniem klientów ze względu na jakość, solidność i terminowość powierzonych zleceń.