depl
Wrocław
Wrocław
(+48) 606 361 974 Pon - Pt 08:00 - 16:00 ul. Wyścigowa 56 C/25, 53-012 Wrocław, Polska
69 projektów
12 krajów
8 wyróżnień

O nas

Kim jesteśmy?

Firma ERA projekt (dawniej ABRISS) działa na rynku od 1999 roku i specjalizuje się w inżynierskich zagadnieniach konstrukcyjnych, oraz zaopatruje inwestorów w optymalnie zaprojektowane i wykonane konstrukcje o rozmaitym przeznaczeniu.
Wieloletnia praktyka oraz doświadczenie w branży i indywidualne podejście do każdego klienta motywują nas do ciągłego doskonalenia naszych usług.
Wykonujemy także projekty architektoniczne wraz z opracowaniem projektów pełnobranżowych niezbędnych przy danej inwestycji.

Długoletnie doświadczenie

Zadowolenie naszych Klientów jest sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by spełniać Państwa wymagania i oczekiwania. Gwarantujemy naszym Klientom rozwiązania na najwyższym poziomie.
Zaopatrujemy naszych Inwestorów w nowoczesne, lekkie konstrukcje stalowe o rozmaitym przeznaczeniu.
Nasza oferta obejmuje również ekspertyzy techniczne oraz niezbędne opracowania i uzgodnienia do uzyskania pozwolenia na budowę włącznie.

Wsparcie planowania i projektowania

Jako nasz Klient, powierzasz nam swoje bezpieczeństwo, swoją reputację.
Bezpieczeństwo Wasze i w następstwie użytkowników Twojej inwestycji to nasz priorytet. Również w tym zakresie stajemy na wysokości zadania.

Nasz cel

To sprostać Twoim oczekiwaniom. To Ty decydujesz co jest Tobie potrzebne, a my dla Ciebie to wykonamy. Zaprojektujemy to co idealnie wkomponuje się w świat i pozytywnie na niego wpłynie.
Profesjonalne i indywidualne podejście do każdej budowy, zapewnia ogólny sukces zainteresowanym stronom projektu, od pomysłodawcy – inwestora, poprzez architekta, inżyniera, podwykonawcy, a w szczególności końcowego użytkownika inwestycji.
Nasz pierwszy krok to praca z Twoim zespołem. Stajemy się jego częścią, by zintegrować cele Twojej inwestycji z naszymi systemami planowania i realizacji. Dzięki temu procesowi, nasza praca jest transparentna i od początku budowana na solidnym fundamencie wspólnego zaufania i zrozumienia

Bezpieczeństwo

Jako doświadczeni inżynierowie, jesteśmy elastyczni i kreatywni. Dostosujemy metodę realizacji projektu tak, aby zapewnić najlepszy efekt końcowy. Pomagamy wypełnić lukę komunikacyjną, która może istnieć między inwestorami, a wykonawcami podczas całego procesu inwestycyjnego. Praktyka w projektowaniu i realizacji pozwala nam dać Tobie wsparcie w wybraniu najlepszego rozwiązania, już na etapie projektu. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie przekształcić Twoją wizję w konkretne określone cele.

Współpraca

Jesteśmy przygotowani również do obsługi klientów zagranicznych w języku angielskim i niemieckim.

Naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju i nie tylko.

Firma ERA projekt – Zapraszamy do współpracy !