deenpl
Wrocław
Wrocław
(+48) 606 361 974 Pon - Pt 08:00 - 16:00 ul. Wyścigowa 56 C/25, 53-012 Wrocław, Polska
69 projektów
12 krajów
8 wyróżnień

Zespół

Nasz Zespół

ERA projekt to zespół doświadczonych inżynierów, stale doszkalanych w zakresie innowacyjnych systemów do zarządzania, projektowania BIM oraz planowania  i realizacji produkcji.

ERA projekt to kadra, którą łączy nie tylko wspólna praca ale również duch sportu.W miłej atmosferze – dbamy o swoje zdrowie fizyczne i emocjonalne. Lubimy ruch. Spędzamy czas na świeżym powietrzu. Nasze spotkania integracyjne zawsze łączymy z aktywnością ruchową. Co roku bierzemy udział w „biegu firmowym”. Pielęgnujemy to wszystko, by kultura firmy ERA projekt tworzyła nasz drugi dom.

Praca w ERA PROJEKT

Zapraszamy do rekrutacji osoby, których cel, to pozytywnie wpłynąć na branżę budowlaną. Takich ludzi z przyjemnością powitamy w naszym gronie. Chętnie inwestujemy czas i energię, aby rekrutować najlepszych w naszej branży. Jeśli uważasz, że pasujesz do naszej firmy i chcesz przesłać nam swoje CV, niezależnie od obecnego naszego zapotrzebowania, możesz to zrobić przesyłając swoją aplikacje na naszego @.

ERA PROJEKT PO GODZINACH

Nasza praca to pasja. Projekty które tworzymy to nasze dzieła. Jedną z naszych pasji, to też jest wspólna zabawa. Lubimy ruch i spotkania integracyjne. Dzięki nim poznajemy się lepiej, mamy lepsze relacje i nigdy nie jest nudno.
Co roku bierzemy udział w Biegu firmowym, do którego przygotowujemy się pieczołowicie cały czas. W przerwach w pracy prowadzimy rozgrywki w „piłkarzyki”.
Na wyjazdach integracyjnych zdobywamy szczyty, gramy w kręgle, planszówki, karty.
Nie ma czasu na nudę. Zgrany zespół to taki, który nie tylko potrafi wspólnie pracować , ale również razem potrafi się bawić.
Jeżeli czujesz, że ERA projekt to miejsce dla Ciebie, zadzwoń lub wyślij swoje CV.